Dalinuosi naujais kontaktiniais duomenimis!

Gerbiamieji skaitytojai!

Pastaruosius kelerius metus didžioji mano profesinės veiklos dalis vyko advokatų profesinėje bendrijoje „iLAW“, veikiančioje ILAW LEXTAL vardu (iki 2021 m. rugsėjo 30 d.), kurioje, kaip praktikuojantis advokatas teikiau teisines paslaugas mokesčių, muitų, administracinės teisės ir kitose teisės srityse.

Noriu padėkoti ILAW LEXTAL už galimybę veikti ir bendradarbiauti bei kartu pranešti, jog nuo 2021 m. spalio 1 d. keičiasi mano kontaktiniai duomenys, kuriuos atnaujinta forma galite rasti šiame tinklapyje ir jo „Kontaktų“ skiltyje:

Tel.: +370 688 82788

El. p.: gediminas@gvlex.lt

El p.: gediminas@mruni.eu

Jau kurį laiką pastebėjau, jog vykdomos profesinės, praktinės ir akademinės veiklos metu natūraliai kaupiasi bei vis daugėja straipsnių, apžvalgų, komentarų ar žinučių įvairiausių teisės sričių temomis 😊.

Kviečiu sekti šias naujienas mano asmeniniame Interneto tinklapyje (gvlex.eu) ir susipažinti su jame publikuojamomis Naujienomis/Blog’u, kuriame galima susipažinti ne tik su nuolat atnaujinama informaciją apie Jums aktualius(-ias) mokesčių, muitų ar prekybos teisės pokyčius/naujienas, bet ir asmenines įžvalgas kitų teisės sričių temomis taip pat planuojamus ir vykdomus mokymus bei kitus viešus visuomenei ir verslui skirtus teisės projektus.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *